Rower z serii Gazela

Rower z serii Gazela

Kobiety tak samo często jak mężczyźni jeżdżą na rowerach. Większość pań wybiera modele męskie, choć na rynku są dostępne rowery wersji damek. Firma Romet takie produkuje i cieszą się one dość dużym zainteresowaniem.

Wyposażenie popularnej Gazeli 3

romet gazela 3Rowery dzielą się na turystyczne, górskie, miejsce, czy szosowe. Każdy ma nieco inne przeznaczenie, a więc też inne będą miały wyposażenie. Dla osób, które lubią weekendowe wycieczki z rodziną i muszą mieć miejsce w rowerze na zabranie niezbędnych rzeczy, wybierają modele turystyczne. Są one podzielone na męskie i damskie. Romet Gazela 3 jest typowym, damskim rowerem, który posiada bogate wyposażenie. Przede wszystkim rama jest obniżona, żeby ułatwić wsiadanie na rower kobietom. Została wykonana z lekkiego aluminium i dostępna jest w kilku rozmiarach od S do XL. Przedni widelec jest amortyzowany, dzięki czemu wszelkie wstrząsy podczas jazdy po nierównym terenie są minimalizowane. Najczęściej rowery Romet posiadają dwadzieścia jeden przerzutek, dających możliwość lekkiej jazdy pod każdą górę. Obręcze kół są aluminiowe, a szprychy stalowe. Żeby jazda na Gazeli była wygodna, stalowa kierownica posiada manualną regulację wysokości, tak samo jak siodełko, dzięki aluminiowemu wspornikowi. Żeby można było ze sobą zabrać koszyk, albo zapiąć dziecko w specjalnym foteliku, na tylnym kole znajduje się praktyczny bagażnik. Rower Romet posiada oświetlenie z przodu i z tyłu oraz liczne odblaskowe elementy na kołach, aby zwiększyć widoczność po zmroku.

Rower z serii Gazela 3 jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Możemy na nich jeździć po mieście, alejkach, ścieżkach górskich, albo nawet po trawie. Dodatkowo oba koła mają błotniki, więc nie straszna nam będzie deszczowa pogoda w trakcie wycieczki rowerowej.

Komentowanie zostało zablokowane.